13. 02. 2020

Rádi ladíte čepice i nákrčníky do jedné barvy?

Díky širokému výběru odstínů, můžete tunely s jarními čepicemi jednoduše doladit celkový outfit. Nebo střídat barvy podle nálady. Šedá, černá i modrá se hodí do elegantního stylu na schůzky i společenské akce. Červená, hnědá i růžová potěší kreativnější duši i odvážnější povahu. Popleteno plete v poměru ideálního složení materiálu je 50% bavlna a 50% akryl. Bavlna je příjemná na dotyk a nekouše!

Muži preferují pro šály a čepice univerzálnost a pohodlnost

Během zimních měsíců touží muži hlavně po teple a komfortu. Na jaře se jejich nároky na oblečení zvyšují. Vánoční sentimentalita je ta tam a opět se pouští do aktivnějšího způsobu života. Ideální ochranou při rozhalené bundě je právě tunel neboli nákrčník a lehká čepice. Barvy, jako modrá hnědá, černá i šedá jsou nestárnoucí volby pro elegantní i sportovní styl.

Děti, chtějí v moderní čepici hlavně barvy i hřejivý dotek 

Zejména děti jsou na chladný jarní vítr velmi citlivé a bez dobré čepice si koledují o zánět dutin. Proto doporučujeme na jaro jednovrstvé čepice. Dítěti se v takové čepce nezpotí hlava, ale ani mu není zima a je chráněno před studeným větrem. Na únor máme nachystané oblíbené motivy i se srdíčky.

Ještě přemýšlíte, kde si svůj barevný set tunelu a čepice koupit?

Popleteno používá pouze zdravotně nezávadný materiál od německého výrobce TUV. Při výkupu bavlny jsou uplatňovány principy Fair Trade.

Těšíme se, že si vyberete u nás <3 

Právě jsme pro vás upletli i barevně sladěné sety

Aktuality