Své děti ze srdce milujeme. A ony zase zbožňují nás. Jako malé potajmu nosí naše oblečení i boty a napodobují nás, kudy chodí. Jsme pro ně totiž vzorem. A právě proto se stalo stejné oblečení u dětí a rodičů populárním. Děti to totiž milují - zamilujete si to i vy? 

Módní trend už z historie 

Zdá se vám, že jste tento trend zachytily už mnohem dřív než v posledních pár letech? Bingo! Se stejným oblečením pro maminky a jejich malé kopie totiž přišla už známá návrhářka Jeanne Lanvin kolem roku 1900.

Nejdřív šila jen pro sebe a svoji dcerku. Když si ale sladěných modelů všimly její zákaznice, začal být o tyto „stejnokroje” obrovský zájem. A tak se tento hit postupně rozšířil nejen napříč celou Francií, ale i do dalších zemí Evropy.

Zdroj obrázku

Žádný kýč, zn.: stylově

Nepředstavujte si ale svůj svůj odraz v zrcadle v nepadnoucím střihu trička potištěným Mickey Mousem nebo jednorožcem. Na trhu jsou dostupné opravdu stylové kousky, do kterých s hrdostí oblečete sebe i svou dcerku - a slušet budou oběma. 

Ať už jde o šaty, svetry, trička, čelenky nebo čepice. Vy i vaše mini verze tak zazáříte během všedního dne, nebo třeba i na společenských událostech, jako jsou svatby, různé venkovní slavnosti, zahradní bankety, oslavy narozenin, no jednoduše kdekoliv!  

Pletená móda na zimu i na léto

I kvalitní pletené oblečení už je běžně k dostání v normálních a dětských velikostech. Navíc je pohodlné a vhodné jak do mrazivých dnů, tak do těch teplých.

V zimě vás a vaše děti zahřeje, v létě zase ochrání před sluncem. Navíc je hezky vzdušné a odvádí pot - takže pro děti naprosto ideální!

Více o nošení vlněného oblečení v létě se můžete dočíst v článku, ve kterém se věnujeme letní pletené módě. A teď už mrkněte na pár fotek pro inspiraci.

                                                                 

                                                          Zdroj obrázku                                                                                                    Zdroj obrázku

                                                       

                                                             Zdroj obrázku                                                                                                     Zdroj obrázku

                                                                 

                                                               Zdroj obrázku                                                                                                      Zdroj obrázku

Za nás má tento hit opravdu něco do sebe. Pokud zatoužíte obléknout sebe i své mini já do stejného a kvalitního pleteného oblečení - ozvěte se. S radostí vám upleteme cokoliv na zakázku.

Co na to říkáte? Líbí se vám, když mají rodiče sladěný outfit se svými dětmi nebo je to na vás už moc? Ocenily byste nějaké sladěné kousky pro mámy a dcery v našem stálem sortimentu? Podělte se o svůj názor na našem Facebooku